Kauno petankės klubo narių pasiekimai

2023m

Lietuvos trejetų čempionatas:

Vytautas Jurgaitis, Robertas Travkinas, Darius Šolys - 3 vieta

Gytis Neverauskas su Edvardu Paulausku ir Renata Abromavičiūte (Šiaulių klubas) - 4 vieta

Lietuvos moterų vienetų čempionatas:

Inga Ginkevičiūtė - 2 vieta

Ieva Šolienė - 3 vieta

Lietuvos klubų čempionatas:

Kauno petankės klubas (Darius Šolys, Robertas Travkinas, Tomas Narušis, Vytautas Jurgaitis, Ieva Šolienė, Dovilė Jurgaitienė, Silva Tamošiūnienė, Gytis Neverauskas) - 5 vieta

Lietuvos precizinio išmušinėjimo čempionatas:

Vytautas Jurgaitis - 3 vieta

Sezono atidarymo turnyras:🏆

Vytautas Jurgaitis, Robertas Travkinas, Darius Šolys - 1 vieta

Kaunas OPEN 2022 trejetai (KPK turnyras): 🏆

Robertas Travkinas su Evaldu Kievišu ir Aridanu Jankausku (Šiaulių klubas) - 1 vieta

Baltic MIX MASTERS dvejetai (LV):

Vytautas Jurgaitis, Dovilė Jurgaitienė - 6 vieta

Warrios cup 2023 (LV):

Ieva Šolienė, Darius Šolys, Tomas Narušis - 8 vieta

A3 gimtadienio turnyras:

Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas - 3 vieta

Rabbit Balls turnyras:

Vytautas Jurgaitis, Dovilė Jurgaitienė su Tautvydu Alensku (Birštono klubas) - 3 vieta

Merės (Birštono) taurė: 🏆

Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas - 1 vieta

2021m

Europos moterų trejetų čempionatas:

Inga Ginkevičiūtė su Irma Bagdanavičiene (A3 klubas) ir Andra Ivaniuščenko (Šiaulių klubas) - Lietuvos petankės rinktinė

Lietuvos trejetų čempionatas: 🏆

Vytautas Jurgaitis su Rolandu Kukcinavičiumi ir Pauliumi Bagdanavičiumi (A3 klubas) - 1 vieta

Darius Šolys, Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas - 5 vieta

Ieva Šolienė, Edita Neverauskaitė su Birute Limontiene (Boules LT klubas) - 8 vieta

Lietuvos MIX dvejetų čempionatas: 🏆

Ričardas Gaška su Eugenija Karbočiene (Šiaulių klubas) - 1 vieta

Inga Ginkevičiūtė su Pauliumi Bagdanavičiumi (A3 klubas) - 4 vieta

Lietuvos vyrų vienetų čempionatas:

Robertas Travkinas - 2 vieta

Vytautas Jurgaitis - 5 vieta

Lietuvos moterų vienetų čempionatas:

Inga Ginkevičiūtė - 3 vieta

Silva Tamošiūnienė - 4 vieta

Ieva Šolienė - 8 vieta

Lietuvos klubų čempionatas:

Kauno petankės klubas (Darius Šolys, Robertas Travkinas, Tomas Narušis, Vytautas Jurgaitis, Ričardas Gaška, Inga Ginkevičiūtė) - 5 vieta

Baltic MASTERS vienetų čempionatas (EE):

Robertas Travkinas - 4 vieta

Dovilė Jurgaitienė - 8 vieta

Kaunas OPEN 2021 trejetai (KPK turnyras):

Vytautas Jurgaitis, Dovilė Jurgaitienė su Algiu Petrausku - 2 vieta

Kaunas OPEN 2021 dvejetai (KPK turnyras):

Vytautas Jurgaitis, Darius Šolys - 3 vieta

Sezono atidarymo turnyras:

Darius Šolys, Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas - 3 vieta

Sezono uždarymo turnyras: 🏆

Ričardas Gaška su Ričardu Balčiauskiu (Šiaulių klubas) ir Kastyčiu Pažemecku - 1 vieta

Darius Šolys, Vytautas Jurgaitis, Dovilė Jurgaitienė - 3 vieta

Birštono kurorto taurė 2021: 🏆

Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas - 1 vieta

Šiaulių dienos 2021:

Ričardas Gaška su Rolandu Žinevičiumi (Šiaulių klubas) - 4 vieta

Merės (Birštono) taurė: 🏆

Ričardas Gaška su Mangirdu Bigeniu - 1 vieta

2022m

EUROCUP klubų čempionatas (FR):

Kauno petankės klubas (Darius Šolys, Robertas Travkinas, Tomas Narušis, Vytautas Jurgaitis, Ričardas Gaška, Dovilė Jurgaitienė, Silva Tamošiūnienė, Gytis Neverauskas) - 9-16 vieta

Pasaulio MIX/Dvejetų/Vienetų čempionatas:

Robertas Travkinas, Ričardas Gaška, Silva Tamošiūnienė su Eugenija Karbočiene (Šiaulių klubas) - Lietuvos petankės rinktinė

Lietuvos trejetų čempionatas: 🏆

Vytautas Jurgaitis, Robertas Travkinas su Pauliumi Bagdanavičiumi (A3 klubas) - 1 vieta

Dovilė Jurgaitienė su Irma Bagdanavičiene (A3 klubas) ir Andra Ivaniščenko (Šiaulių klubas) - 3 vieta

Gytis Neverauskas su Edvardu Paulausku (Šiaulių klubas) ir Gintaru Račkumi (Boules LT klubas) - 6 vieta

Lietuvos MIX dvejetų čempionatas:

Robertas Travkinas su Andra Ivaniuščenko (Šiaulių klubas) - 2 vieta

Darius Šolys, Ieva Šolienė - 5 vieta

Vytautas Jurgaitis, Dovilė Jurgaitienė - 6 vieta

Lietuvos vyrų vienetų čempionatas:

Gytis Neverauskas - 8 vieta

Lietuvos moterų vienetų čempionatas: 🏆

Inga Ginkevičiūtė - 1 vieta

Dovilė Jurgaitienė - 3 vieta

Ieva Šolienė - 8 vieta

Lietuvos precizinio išmušinėjimo čempionatas: 🏆

Robertas Travkinas - 1 vieta

Lietuvos klubų čempionatas: 🏆

Kauno petankės klubas (Darius Šolys, Robertas Travkinas, Tomas Narušis, Vytautas Jurgaitis, Ričardas Gaška, Dovilė Jurgaitienė, Silva Tamošiūnienė, Gytis Neverauskas) - 1 vieta

Kaunas OPEN 2022 trejetai (KPK turnyras):

Robertas Travkinas su Evaldu Kievišu ir Aridanu Jankausku (Šiaulių klubas) - 2 vieta

Baltic MIX MASTERS dvejetai (LT):

Vytautas Jurgaitis, Dovilė Jurgaitienė - 3 vieta

Sezono atidarymo turnyras:

Tomas Narušis su Gyčiu Pažemecku ir Eimantu Mikutavičiumi (Komfo klubas) - 2 vieta

Sezono uždarymo turnyras: 🏆

Vytautas Jurgaitis, Dovilė Jurgaitienė - 1 vieta

Robertas Travkinas, Tomas Narušis - 2 vieta

2019m

Lietuvos trejetų čempionatas:

Vytautas Jurgaitis, Marius Vaitulevičius, Eventas Jočionis (A3 klubas) - 5 vieta

Lietuvos vyrų vienetų čempionatas:

Robertas Travkinas - 6 vieta

Darius Šolys - 8 vieta

Lietuvos moterų vienetų čempionatas:

Ieva Šolienė - 7 vieta

Lietuvos precizinio išmušinėjimo čempionatas: 🏆

Robertas Travkinas - 1 vieta

Lietuvos klubų čempionatas:

Kauno petankės klubas (Darius Šolys, Ieva Šolienė, Robertas Travkinas, Dovilė Juknaitė, Dovilė Jurgaitienė, Vytautas Jurgaitis) - 4 vieta

Baltic Transline taurė (KPK turnyras):

Arminas Kvackas, Eimantas Čėsna, Dovilė Jurgaitienė - 4 vieta

Warrios cup 2019 (LV):

Gytis Neverauskas su Almantu Burneika (A3 klubas) - 8 vieta

A3 Vėtra taurė:

Vytautas Jurgaitis, Dovilė Jurgaitienė - 4 vieta

2020m

Lietuvos trejetų čempionatas:

Vytautas Jurgaitis, Jonas Andreikėnas, Dovilė Jurgaitienė - 6 vieta

Darius Šolys, Ieva Šolienė, Dovilė Juknaitė - 8 vieta

Lietuvos klubų čempionatas: 🏆

Kauno petankės klubas (Darius Šolys, Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas, Vytautas Jurgaitis, Ričardas Gaška, Inga Ginkevičiūtė) - 1 vieta

Baltic MASTERS vienetų čempionatas (LV):

Vytautas Jurgaitis - 6 vieta

Inga Ginkevičiūtė - 8 vieta

Kaunas OPEN 2020 trejetai (KPK turnyras):

Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas, Ričardas Gaška - 4 vieta

Kaunas OPEN 2020 dvejetai (KPK turnyras):

Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas - 4 vieta

Vikings cup 2020 (LV):

Gytis Neverauskas, Robertas Travkinas - 5 vieta

KPK dvejetai 2020: 🏆

Robertas Travkinas, Gytis Neverauskas - 1 vieta